Producenci

Bezpieczeństwo

Zasady bezpieczeństwa w sklepie Gryfsan.pl

Sklep Internetowy Gryfsan.pl spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania Twoich danych osobowych, jak i transakcji których dokonujesz w sklepie. 
Twoje dane osobowe będą wykorzystywane przez Sklep Internetowy Gryfsan.pl jedynie w zakresie potrzebnym do obsługi transakcji w sklepie. Twoja zgoda na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji transakcji pomoże w sprawnej komunikacji z obsługą sklepu. Pozwoli ona zawiadamiać Cię o statusie Twojego zamówienia, potwierdzić dostawę przesyłki, poinformować o wszelkich zmianach w naszej ofercie. W zakresie poufności danych osobowych wszystkie wewnętrzne procedury Sklepu Internetowego Gryfsan.pl są zgodne z obowiązującym polskim prawem. 

Hasła w Sklepie Internetowym gryfsan.pl
Login do Sklepu Internetowego gryfsan.pl jest zarazem Twoim adresem e-mail. 
Hasło ustalasz sam, więc dla bezpieczeństwa Twoich danych, należy zadbać, by nie było proste. Sugerujemy użycie kombinacji liter i cyfr, tak by było całkowicie unikalne. 
W wypadku gdy zapomnisz hasło, możesz poprosić o jego zmianę. System prześle na Twój e-mail - który podałeś jako login - tymczasowe hasło potrzebne do zalogowania się do Twojego konta. Kliknij na link zamieszczony w tym e-mailu. Przeniesie Cię on na bezpieczną stronę, na której będziesz mógł ustalić swoje nowe hasło:

  1. wpisz hasło tymczasowe w pozycji hasło tymczasowe
  2. wpisz odpowiedź na pytanie pomocnicze (podawałeś je podczas rejestracji)
  3. teraz możesz wpisać nowe hasło, którym będziesz się logował do systemu
  4. potwierdź je jeszcze raz dla sprawdzenia poprawności.
  5. kliknij "zaloguj się", aby przejść do swojego profilu.
 

Jeśli ktoś postronny poznał Twoje hasło Należy wtedy jak najszybciej zmienić hasło logując się do swojego profilu (klikając na link "Twoje Konto" i "zmiana hasła >>"). 
W wypadku braku dostępu do Internetu, możesz zadzwonić pod numer Infolinii sklepu i poprosić konsultanta o zmianę Twojego hasła. Nowe jednorazowe hasło zostanie przesłane automatycznie na Twój e-mail.

Bezpieczeństwo komputera 
Aby bezpiecznie korzystać z konta przez Internet należy dbać o komputer, z którego łączysz się ze Sklepem Internetowym gryfsan.pl. Ustaw poprawnie przeglądarkę (ważne też w kawiarenkach internetowych!) aby nie zapamiętywała haseł i nie zapisywała szyfrowanych stron na twardym dysku komputera. Systematycznie sprawdzaj swój komputer programami antywirusowymi. Nie powierzaj nikomu swojego hasła dostępu do swojego e-maila i hasła do Sklepu Internetowego gryfsan.pl 


Tematyka strony: akcesoria łazienkowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe podtynkowe, baterie wannowe, bidety, brodziki, brodziki kwadratowe brodziki prostokątne, deszczownice, drzwi prysznicowe, kabiny kwadratowe, kabiny półokrągłe, kabiny prostokątne, kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, kompakty wc, lustra łazienkowe, meble łazienkowe, miski wc, odpływy liniowe, panele prysznicowe, parawany nawannowe, pisuary, prysznice, przyciski spłukujące, słuchawki prysznicowe, stelaże do wc, stelaże podtynkowe, syfony do brodizków, syfony do umywalek, szafki łazienkowe, szafki z umywalkami, umywalki, umywalki podwójne, wanny, wanny asymetryczne, wanny narożne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny wolnostojące, wanny z hydromasażem, zestawy natryskowe, zestawy prysznicowe podtynkowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki stalowe
Sklep internetowy Shoper.pl