Producenci

Czas realizacji zamówień

Dostępność produktów i termin realizacji zamówień w sklepie Gryfsan.pl

W naszym sklepie widnieje kilka dostępności produktów

24h  (towar znajduję się już w magazynie wysyłkowym) przesyłka po otrzymaniu należności na konto Gryfsan.pl bądź przy formie płatności "pobranie" zostaje wysłana po potwierdzeniu przez pracownika sklepu w 24 h ( dni robocze )
2-5 dni   (towar znajduję się w magazynie centralnym) przesyłka po otrzymaniu należności na konto Gryfsan.pl bądź przy formie płatności "pobranie" zostaje dostarczona w ciągu 2-5 dni do magazynu wysyłkowego.
7 dni (towar znajduję się na magazynie producenta i musi być dostarczony do magazynu wysyłkowego) przesyłka po otrzymaniu należności na konto Gryfsan.pl bądź przy formie płatności "pobranie" zostaje dostarczona od momentu potwierdzenia zamówienia w ciągu ok. 7 dni roboczych.
14 dni (towar znajduję się w magazynach producenta i jeśli jest dostępny to musi być dostarczony do magazynu wysyłkowego) przesyłka po otrzymaniu należności na konto Gryfsan.pl bądź przy wyborze formy płatności "pobranie" zostaje dostarczona od momentu potwierdzenia zamówienia w ciągu ok 14 dni roboczych.
 Na zamówienie (towaru brak na magazynach Gryfsan.pl). W takim przypadku prosimy o kontak w celu ustalenia mozliwości zamówienia danego produktu)

 

1. Wysyłkę realizujemy maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od daty:
- potwierdzenia dostępności produktu na magazynie wysyłkowym (dla przesyłki pobraniowej)
- zaksięgowania wpłaty na koncie i dostępności produktu na magazynie wysyłkowym (dla przedpłaty na konto firmowe)
 
2. Zamówienie obejmujące towary z różnym czasem realizacji wysyłane jest po skompletowaniu wszystkich towarów. 

3. Realizacja zamówienie jest możliwa pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. 
W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia oraz podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

4. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo potwierdzenie wraz z przewidywanym terminem wysyłki.

5. Jeśli okaże się, że nie będziemy mogli zrealizować zamówienia w określonym terminie, to zostaną Państwo natychmiast o tym poinformowani.


Tematyka strony: akcesoria łazienkowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe podtynkowe, baterie wannowe, bidety, brodziki, brodziki kwadratowe brodziki prostokątne, deszczownice, drzwi prysznicowe, kabiny kwadratowe, kabiny półokrągłe, kabiny prostokątne, kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, kompakty wc, lustra łazienkowe, meble łazienkowe, miski wc, odpływy liniowe, panele prysznicowe, parawany nawannowe, pisuary, prysznice, przyciski spłukujące, słuchawki prysznicowe, stelaże do wc, stelaże podtynkowe, syfony do brodizków, syfony do umywalek, szafki łazienkowe, szafki z umywalkami, umywalki, umywalki podwójne, wanny, wanny asymetryczne, wanny narożne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny wolnostojące, wanny z hydromasażem, zestawy natryskowe, zestawy prysznicowe podtynkowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki stalowe
Sklep internetowy Shoper.pl