Producenci

Punkty Odbioru Osobistego

Zapraszamy do punktów odbioru osobistego Gryfsan.pl

Nie płać za przesyłkę i odbierz towar osobiście, teraz również w Kołobrzegu.

Sklep Gryfsan.pl specjalnie z myślą o Państwa wygodzie przygotował możliwość odbioru osobistego towaru zamówionego w sklepie.


Usługą odbioru osobistego objęte są towary z kategorii :
 
- Bidety
- Brodziki prysznicowe
- Kabiny i drzwi prysznicowe
- Meble
- Miski wc
- Pisuary
- Wanny i akcesoria
 
oraz inne produkty po wcześniejszej konsultacji z działem obsługi klienta sklepu Gryfsan.pl
 
Towar dostępny w naszym sklepie możesz odebrać bezpośrednio w Punktach Wydań Osobistych, po uprzednim potwierdzeniu terminu odbioru przez naszego pracownika (mailowo, telefonicznie lub sms-em).
 
 
Odbierany towar sprawdź w Punkcie Wydań Osobistych. Po wydaniu sprzętu reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, które mogły być zauważone w momencie odbioru, nie będą uznawane.
 
 
Wszystkie towary mogą oczekiwać na odbiór w Punkcie Wydań nie dłużej niż 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru. Po upływie tego czasu zamówienie zostanie zwrócone do naszego magazynu, jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać zamówienia w tym okresie poinformuj o tym Operatora, lub wpisz uwagi w momencie składania zamówienia. Zarezerwujemy dla Ciebie towar na magazynie, a do Punktu Wydań Osobistych trafi dzień przed zadeklarowaną datą odbioru.
 
 
Aby odebrać zamówiony i z góry opłacony towar musisz posiadać dokument ze zdjęciem, potwierdzający Twoją tożsamość oraz podać dane dotyczące zamówienia (numer id, imię i nazwisko zamawiającego). W przypadku gdy osoba która będzie odbierać towar, nie jest wskazana w zamówieniu, powinna ona posiadać przy sobie pisemne upoważnienie do jego odbioru (nie dotyczy płatności gotówką na miejscu).
 

  

Gryfsan.pl - Szczecin

       
 
                                                                                                                                             
 
 
 


Tematyka strony: akcesoria łazienkowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe podtynkowe, baterie wannowe, bidety, brodziki, brodziki kwadratowe brodziki prostokątne, deszczownice, drzwi prysznicowe, kabiny kwadratowe, kabiny półokrągłe, kabiny prostokątne, kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, kompakty wc, lustra łazienkowe, meble łazienkowe, miski wc, odpływy liniowe, panele prysznicowe, parawany nawannowe, pisuary, prysznice, przyciski spłukujące, słuchawki prysznicowe, stelaże do wc, stelaże podtynkowe, syfony do brodizków, syfony do umywalek, szafki łazienkowe, szafki z umywalkami, umywalki, umywalki podwójne, wanny, wanny asymetryczne, wanny narożne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny wolnostojące, wanny z hydromasażem, zestawy natryskowe, zestawy prysznicowe podtynkowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki stalowe
Sklep internetowy Shoper.pl