Producenci

Zehnder- niedościgniony mistrz designu

0

Zehnder- niedościgniony mistrz designu.

 

Zehnder grzejniki

 

Zehnder- niedościgniony mistrz designu.

 

 

Łazienka to już nie tylko miejsce, które musi być schludne, praktyczne i komfortowe. Musi być piękne, estetyczne i spełniać nasze wymogi w kwestii gustu i nowoczesnych trendów.

Armatura łazienkowa, oświetlenie ale również grzejniki powinny wtapiać się w całokształt tego miejsca.

 

I to właśnie grzejniki łazienkowe firmy Zehnder wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom w kwestii gustu, smaku i nowoczesnego wyglądu.

 

Na naszej stronie www.gryfsan.pl znajdą Państwo grzejniki łazienkowe tego producenta, jak również potrzebne elementy montażowe.

 

Zehnder tworzy ekskluzywne grzejniki łącząc ze sobą unikalny design i awangardowe technologie.

 

Klienci chcąc w prosty sposób obniżyć koszty zużycia energii sięgają po coraz nowsze technologie grzewcze. Oparte na odnawialnych źródłach energii, bądź na technice kondensacyjnej. Zastosowanie takiego systemu pozwala na obniżenie kosztów zużycia energii nawet do 30%.
Przy niskiej pracy instalacji możliwe jest uzyskanie odpowiedniej temperatury ogrzewania.

Firma Zehnder ma w swojej ofercie grzejniki idealnie nadające się do instalacji niskotemperaturowych.

Kolor biały również nie musi wyznaczać wyglądu naszej przestrzeni. Paleta kolorów Zehnder, jak i warianty wykończeniowe powierzchni- wysoki połysk lub matowe mogą być impulsem i źródłem inspiracji przy projektowaniu naszego wnętrza.  

Komentarze do wpisu (0)

Tematyka strony: akcesoria łazienkowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe podtynkowe, baterie wannowe, bidety, brodziki, brodziki kwadratowe brodziki prostokątne, deszczownice, drzwi prysznicowe, kabiny kwadratowe, kabiny półokrągłe, kabiny prostokątne, kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, kompakty wc, lustra łazienkowe, meble łazienkowe, miski wc, odpływy liniowe, panele prysznicowe, parawany nawannowe, pisuary, prysznice, przyciski spłukujące, słuchawki prysznicowe, stelaże do wc, stelaże podtynkowe, syfony do brodizków, syfony do umywalek, szafki łazienkowe, szafki z umywalkami, umywalki, umywalki podwójne, wanny, wanny asymetryczne, wanny narożne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny wolnostojące, wanny z hydromasażem, zestawy natryskowe, zestawy prysznicowe podtynkowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki stalowe
Sklep internetowy Shoper.pl