Producenci

Wilo

0

Renomowanego producenta łatwo poznać po tym, jak zastępuje stare produkty nowymi. Nie sztuką jest tylko wprowadzenie nowych, lepszych urządzeń, ale sztuką jest zaproponowanie nowej oferty tak, aby była kompatybilna do poprzedniej, czyli umożliwiała instalatorom komfortową wymianę np. starych pomp na nowe, energooszczędniejsze, o szerszych funkcjach i polach zastosowania.

Wilo taką właśnie politykę stosuje od lat. Obecnie wycofywany typoszereg pomp Wilo-Stratos komfortowo można zamienić na:

• uniwersalne pompy Wilo-Yonos MAXO lub

• systemowe pompy Wilo-Stratos MAXO.

 

Dlaczego nowe zamienniki?

18 lat po wprowadzeniu do sprzedaży pomp Stratos (w 2001 roku), Wilo po wnikliwych analizach rynku przygotowało dwa modele bezdławnicowych (mokrobieżnych) energooszczędnych pomp obiegowych, które z końcem roku w pełni zastąpią znane i oferowane przez lata pompy z typoszeregu Stratos.

Przygotowanie dwóch modeli pomp jest odpowiedzią na potrzeby rynku i zaawansowania instalacji sanitarnych, w których nasze pompy są stosowane. Tym samym dla nieskomplikowanych układów grzewczych, chłodniczych i ciepłej wody użytkowej przygotowane zostały pompy Wilo-Yonos MAXO.

 

Wilo-Yonos MAXO – bezpośredni zamiennik dla pompy Wilo-Stratos bez dodatkowego modułu IF

Wilo-Yonos MAXO to uniwersalna pompa o najwyższej sprawności pracy o szerokim zakresie aplikacji i zastosowań. Niepodważalną zaletą nowej rodziny pomp jest wyjątkowo szeroki przedział temperatury przetłaczanego medium od -20° do 110°C oraz wytrzymałość na temperaturę otoczenia od -20° do 40°C. Ta innowacyjna cecha, do tej pory nieosiągalna w porównywalnych typoszeregach sprawia, że pompa Wilo-Yonos MAXO jest uniwersalnym rozwiązaniem do każdej aplikacji. Doskonale sprawdzą się zarówno w domach wielorodzinnych czy budynkach mieszkalnych, ale też w nieruchomościach komercyjnych, obiektach użyteczności publicznej, szpitalach, szkołach, urzędach oraz przemyśle.

Szeroki zakres zastosowań Wilo-Yonos MAXO,

przy temperaturze medium od -20°C do 110°C,

wyróżnia tę pompę na tle porównywalnych pomp innych producentów

Dopuszczalne przetłaczane medium to woda grzewcza lub mieszanki woda/glikol o maksymalnym stężeniu 1:1 (w przypadku domieszek glikolu należy skorygować dane dotyczące wydatku pompy odpowiednio do podwyższonej lepkości). Tak więc pompa ta sprawdzi się we wszelkiego rodzaju wodnych instalacjach grzewczych, instalacjach klimatyzacyjnych oraz przemysłowych, czy instalacjach cyrkulacyjnych.

Pompy Wilo-Yonos MAXO charakteryzuje najwyższy stopień sprawności dzięki technologii ECM.

  • EEI ≤0,20;
  • minimalny pobór mocy 5 W.

Wyposażone są w intuicyjny interfejs z możliwością ustawienia trzech trybów regulacji:

  •  Δp-c (regulacja wg stałej różnicy ciśnień),
  • Δp-v (regulacja wg zmiennej różnicy ciśnień),
  • 3-biegi stałej prędkości obrotowej.

Komentarze do wpisu (0)

Tematyka strony: akcesoria łazienkowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe podtynkowe, baterie wannowe, bidety, brodziki, brodziki kwadratowe brodziki prostokątne, deszczownice, drzwi prysznicowe, kabiny kwadratowe, kabiny półokrągłe, kabiny prostokątne, kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, kompakty wc, lustra łazienkowe, meble łazienkowe, miski wc, odpływy liniowe, panele prysznicowe, parawany nawannowe, pisuary, prysznice, przyciski spłukujące, słuchawki prysznicowe, stelaże do wc, stelaże podtynkowe, syfony do brodizków, syfony do umywalek, szafki łazienkowe, szafki z umywalkami, umywalki, umywalki podwójne, wanny, wanny asymetryczne, wanny narożne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny wolnostojące, wanny z hydromasażem, zestawy natryskowe, zestawy prysznicowe podtynkowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki stalowe
Sklep internetowy Shoper.pl