Brodzik ARRONDO 871-1 90 x 90 x 6,5 KALDEWEI 460100013001

Brodzik ARRONDO 871-1 90 x 90 x 6,5 KALDEWEI 460100013001
Wysyłka w
10 dni roboczych
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

460100013001

Producent:
Cena: 2 100,00 zł
Cena netto: 1 707,32 zł
szt.

Brodzik Arrondo model 871-1 z powierzchnią uszlachetnioną

  • wykonany z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei
  • wymiary: 90 x 90 x 6,5 cm
  • kolor biały
  • Brodzik półokrągły o minimalistycznym wzornictwie
  • Forma oszczędzająca miejsce
  • Duża powierzchnia do stania
  • Promień 55 cm

 

Brodzik ARRONDO stanowi połączenie wyczucia proporcji oraz estetyki. Ćwierćkolisty kształt  zachwyca minimalizmem formalnym, który opiera się na udanym dialogu geometrycznych figur podstawowych: koła i kwadratu. Nie traci na tym również wygoda użytkownika, gdyż brodzik ARRONDO oferuje obszerną płaszczyznę do stania i dużo swobody ruchów podczas korzystania z prysznica. Dostępny jest w dwóch wielkościach i dwóch różnych głębokościach oraz z uformowaną obudową.

 

Powierzchnia uszlachetniona

 

W wannach i brodzikach z opcjonalną powierzchnią uszlachetnioną KALDEWEI woda spływa "perliście" i nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń ani osadów. Nawet zaschnięte plamy z wody i pozostałości osadów można z łatwością usunąć. A ponieważ do czyszczenia wanny/brodzika używa się tylko miękkiej, wilgotnej ściereczki, a nie agresywnych środków, powierzchnia uszlachetniona jest także bardzo przyjazna dla środowiska.

Powierzchnia uszlachetniona stanowi rodzaj ulepszenia powierzchni, który 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei uzyskuje raz na zawsze przy wypalaniu. Wyróżnia się niezwykłą trwałością i długowiecznością. Nawet przy 1-2-krotnym wycieraniu wanny/brodzika każdego dnia powierzchnia uszlachetniona zachowuje swoje własności bez zmian przez 30 lat. Na to dajemy gwarancję. Powierzchnia uszlachetniona dostępna jest do każdej wanny/brodzika  KALDEWEI, a w wannach z hydromasażem  jest w standardzie.


 

Niezbędne wyposażenie:

  • rama montażowa FR model 5300 lub nogi uniwersalne model 5200 do brodzików o wymiarach max. 90 x 90 cm

 

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

Tematyka strony: akcesoria łazienkowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe podtynkowe, baterie wannowe, bidety, brodziki, brodziki kwadratowe brodziki prostokątne, deszczownice, drzwi prysznicowe, kabiny kwadratowe, kabiny półokrągłe, kabiny prostokątne, kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, kompakty wc, lustra łazienkowe, meble łazienkowe, miski wc, odpływy liniowe, panele prysznicowe, parawany nawannowe, pisuary, prysznice, przyciski spłukujące, słuchawki prysznicowe, stelaże do wc, stelaże podtynkowe, syfony do brodizków, syfony do umywalek, szafki łazienkowe, szafki z umywalkami, umywalki, umywalki podwójne, wanny, wanny asymetryczne, wanny narożne, wanny owalne, wanny prostokątne, wanny wolnostojące, wanny z hydromasażem, zestawy natryskowe, zestawy prysznicowe podtynkowe, zlewozmywaki granitowe, zlewozmywaki stalowe
Sklep internetowy Shoper.pl